VÁŠ OBCHOD PRE PREMIUM GRILY A Fajčiarky

NAJLEPŠIE PREDÁVANÉ

NÁŠ PRÍBEH

O nás

Z KANSASU DO PRAHY…
Clint Meyer vyrastal na farme pre dobytok v Kansase, potom dva roky pracoval v Austine, kde sa zamiloval do grilovania v texaskom štýle. V roku 2 sa presťahoval do Prahy a začal fajčiť mäso na záhrade.
CESTA ZAČÍNA ...
Pri výskume najlepších grilov a fajčiarov, ktoré si môžete kúpiť, sa Clint rozhodol Yoder Smokers, kvôli ich kvalite a výkonu. Spoločnosť Clint & Eva sa rozhodla priniesť tieto fantastické produkty na web Europe, tak začali BBQ Europeotvorené.
ZÁŽITKY
Clint & Eva sa stali certifikovanými sudcami BBQ s Kansas City Barbeque Society, potom vytvoril profesionálny súťažný tím s názvom Bohemian BBQ, a usporiadali BBQ festivaly v Prahe. Úspech dosiahli na prestížnych súťažiach, ako napríklad Jack Daniel’s World Championship, World Food Championship, Prime Uve European Invitationalopean Invitational a mnoho ďalších. Okrem toho poskytujú stravovanie na grile a zúčastňujú sa festivalov o jedle. To všetko sa deje s produktmi, ktoré ponúkajú, čo im dáva široké spektrum praktických skúseností.
DOPRAVUJEME KDEKOĽVEK…
Vďaka dlhoročným skúsenostiam v medzinárodnom predaji a logistike BBQ Europeope je schopná zaistiť pre vás dopravu, vďaka čomu je proces plynulý a efektívny. Prijímame množstvo platobných možností a poskytujeme úplnú záruku na váš produkt s technickou podporou a náhradnými dielmi.
NÁŠ ZÁVÄZOK PRE VÁS ...
Náš zákaznícky servis berieme veľmi vážne a sme kedykoľvek k dispozícii pre radu a podporu. Chceme vám pomôcť nájsť pre vás to najlepšie riešenie a potom urobiť vaše grilovanie úspešné, či už varíte na záhrade alebo prevádzkujete reštauráciu. Či už sa jedná o konzultácie, podporu, náhradné diely alebo akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať!